Działanie Ropinirolu

Mam pytanie odnoście działania ropinirolu. Przy regularnym stosowaniu dopaminy i nie forsowaniu organizmu funkcjonuje prawie normalnie Zaś natężenie ruchu powoduje opadanie stopy prawej podczas próby chodzenia i kiwanie całego ciała na stronę prawą Nadto zdarzają się ruchy urywane Sen pełny odpoczynek i dawka 6 mg dopaminy o wyznaczonej porze przywracają jako taką funkcjonalność. Czy tego typu objawy to norma? Psychiatrycznie i psychicznie w porządku

Aleksander Ropielewski

Tak, takie objawy są normalną sytuacją. Można im zapobiec lub zmniejszyc nasilenie poprzez częstsze podawanie leku.