Dzwonienie w prawym uchu u 40-latka

Witam prosze o pomoc. Mam dzwonienie w prawym uchu (lekko zatkane)już 3tyg i lekkie zawroty wydaje mi sie prawego oka. Przy odkasływaniu czuje ciśnienie w uszach. Poczatek listopada suchy kasze i uczucie rozsadzania glowy przy nim, w miedzyczasie przyjmowałem trioxal na paznokcia w dwóch tyg dawkach. W czasie drugiej dawki dapadły mnie wymioty i bieg. (w szpitalu gdy byłem na noc z synem) na drugi dzien postanowiłem dokonczlem kuracje 400mg rano i wiecz. TK ok okulista ok krew ok neur. ok

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.

Proszę udać się do lekarza, najlepiej laryngologa.