Endometrium 3 mm i angina a spóźniający się okres

22 dnia cyklu miałam usg dopochwowe na którym endometrium 3 mm.Moje cykle trwaja 28 dni.Okres powinien pojawić się 3 dni temu - odkąd biorę tabletki nigdy się nie spozniał.Przez oststnie 3 tygodnie moje życie nabrało tempa-nie miałam kiedy odpocząć,od 3 dni choruję na anginę.Czy możliwe że przez to nie mam jeszcze okresu?Czy możliwe przy takim endometrium jest że mogę być w ciąży? Ostatni stosunek był 3 tygodnie temu, jednego dnia pojawiły się brązowe upławy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli regularnie przyjmowała Pani tabletki ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Opóźnienie krwawienia może być natomiast wynikiem infekcji oraz zmiany/nasilenia aktywności codziennej. Proszę zatem cierpliwie poczekać na krwawienie.