Gazy po zaprzestaniu palenia

Gazy po zaprzestaniu palenia. Zachodzi u mnie baardzo silna i regularna zależność - po odstawieniu papierosów w ciągu maksymalnie dwóch dni pojawiają się baaardzo częste, obfite oraz o wyjątkowo przykrym zapachu gazy. Również stolec jest większej objętości i jaśniejszy, mam wrażenie że bardziej miękki. Jest to potwornie uciążliwe.. Po powrocie do nałogu wszystko wraca do normy jak ręką odjął - robiłem to już kilka razy i zawsze jest tak samo. Pomocy!

Dzień dobry, przy odstawieniu papierosów dość często występują problemy żołądkowe. Proszę spróbować produktów lub preparatów o działaniu zapierającym- np. gorzka czekolada, rzewień, garbniki oraz unikać pokarmów o działaniu wzdymającym. Nieprzyjemne objawy powinny ustąpić w ok. 2 tygodnie po zaprzestaniu palenia.