Gruźlica i wyniki RTG płuc
dzień dobry od 2013 r choruje na grużlice mam44l mam wiele guzków na prawym płucu a na lewym w 2013miałam zaciemienia obwodowo owalneo śr2.6cm1.6cm skupisko owalnych zaciemienłączacych się z wnękąleczyłam się pół roku lecz czułam się bardzo żle nasępne RTG zrobiłam 2015 r i wyszło wśrodkowym polu płuca lewego 3słabo wysycone cienie krągłeo śr od 9 do 18mm czuje się dalej bardzo żle schudłam przez miesiąc 8 kilo jedząc normalnie wypadają mi włosy bardzo się męcze przy każdej czynnośc stan sie pog

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie wiem jakie leczenie stosowałą Pani dotychczas i jak ew. możńa by je zmodyfikować. Należy także pamiętać o równoległej możłiwości występowania innych chorób, które mogą powodować opisywane objawy. Trudno jest mi się ustosunkować do Pani sytuacji ponieważ mam za mało danych.