Gruźlica i wyniki RTG płuc

dzień dobry od 2013 r choruje na grużlice mam44l mam wiele guzków na prawym płucu a na lewym w 2013miałam zaciemienia obwodowo owalneo śr2.6cm1.6cm skupisko owalnych zaciemienłączacych się z wnękąleczyłam się pół roku lecz czułam się bardzo żle nasępne RTG zrobiłam 2015 r i wyszło wśrodkowym polu płuca lewego 3słabo wysycone cienie krągłeo śr od 9 do 18mm czuje się dalej bardzo żle schudłam przez miesiąc 8 kilo jedząc normalnie wypadają mi włosy bardzo się męcze przy każdej czynnośc stan sie pog

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie leczenie stosowałą Pani dotychczas i jak ew. możńa by je zmodyfikować. Należy także pamiętać o równoległej możłiwości występowania innych chorób, które mogą powodować opisywane objawy. Trudno jest mi się ustosunkować do Pani sytuacji ponieważ mam za mało danych.