Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

GRZYBICA A SEKS?

Witam. Mam pytanie. Jestem dorosłym mężczyzną. Od tygodnia leczę się maścią przeciwgrzybiczą zakupioną bez recepty. Diagnozę swej przypadłości stwierdziłem na podstawie własnej obserwacji z tym, co znalazłem w Internecie (tych informacji, jak wiemy, jest bardzo dużo). Stwierdziłem, że mam tzw. grzybobranie w miejscu tak bardzo ważnym dla każdego mężczyzny ;) Czy mogę uprawiać seks w zabezpieczeniu, czy powinienem być może zastosowac jakieś dodatkowe zabezpieczenie (mam tu na myśli dobro partnera/partnerki), a może mój mały przyjaciel powinien sobie wziąść kilkutygodniowy urlop?

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,
prezerwatywa, choć w dużym stopniu uchroni przed zakażeniem partnerki, to jednak nie daje 100% gwarancji (zmiany grzybicze mogą być nie tylko na prąciu, ale także w okolicy moszny, krocza). Lepszym wyjściem byłoby całkowite wyleczenie grzybicy, a do tego czasu powstrzymanie się od stosunków plciowych z partnerką.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy