GRZYBICA A SEKS?

Witam. Mam pytanie. Jestem dorosłym mężczyzną. Od tygodnia leczę się maścią przeciwgrzybiczą zakupioną bez recepty. Diagnozę swej przypadłości stwierdziłem na podstawie własnej obserwacji z tym, co znalazłem w Internecie (tych informacji, jak wiemy, jest bardzo dużo). Stwierdziłem, że mam tzw. grzybobranie w miejscu tak bardzo ważnym dla każdego mężczyzny ;) Czy mogę uprawiać seks w zabezpieczeniu, czy powinienem być może zastosowac jakieś dodatkowe zabezpieczenie (mam tu na myśli dobro partnera/partnerki), a może mój mały przyjaciel powinien sobie wziąść kilkutygodniowy urlop?

Redakcja abcZdrowie

Witam,
prezerwatywa, choć w dużym stopniu uchroni przed zakażeniem partnerki, to jednak nie daje 100% gwarancji (zmiany grzybicze mogą być nie tylko na prąciu, ale także w okolicy moszny, krocza). Lepszym wyjściem byłoby całkowite wyleczenie grzybicy, a do tego czasu powstrzymanie się od stosunków plciowych z partnerką.
Pozdrawiam