Gula między kroczem a odbytem

Gula miedzy kroczem acodbyten wielkosci sliwki boli i prawie pekla rok temu mialem to samo i peklo Nie goilo Sie ok pol roku az sie zagoilo.teraz znowu sie gula pojawila.co robic.? Mascia ichtiolowa smaruje i wyciskac to czy Cz ekac az peknie.mysle ze te ropien.potrzebna iest interwencja chirurga? Prosze o Po rade.;(

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, konieczna jest wizyta u lekarza proktologa lub chirurga i włączenie odpowiedniego leczenia. Jeśli jest to ropień konieczne będzie nacięcie,a by nie dopuścić do rozwoju zakażenia. Pozdrawiam