Guzek a cytologia w normie

co jakiś czas pojawia się mały guzek jest twardy czasem bolesny za każdym razem kiedy się pojawia jest w innym miejscu cytologia jest prawidłowa. Proszę powiedzieć co mam robić i jak to leczyć bo ginekolog twierdzi że to nic takiego

Jeśli pani lekarz zbadał panią i uznał ze nie jest to sprawa chorobowa to najprawdopodobniej nie wymaga pani leczenia. Jeśli stanowi jednak dla pani dyskomfort i niepokoi panią, mozna zastanowić sie nad chirurgicznym usunięciem zmiany. Pozdrawiam kz