Guzek jednorodny z przestrzenią płynową

Witam to jest guzek sutka lewego opis ; sutki o budowie gruczolowej w lewym sutki na godzinie 10 w odl. Ok. 3cm od brodawki widoczny lity miłość nogę boczny guzek, niejednorodny z przestrzenią plynowa policykliczny o wymiarach 19x10x15,1. Wewnątrz widoczne pojedyncze przepływy .a wynik biopsji jak juz wczoraj pisalam strzępki tkanki tłuszczowej i masy bialkowe

witam, ja bym powtórzyła biopsję, zwłaszcza, że nie ma w tym wyniku jakiejś konkluzji np.zmiana łagodna/wymagana kontrola za ...mieś/kontrola za rok itp albo przynajmniej bym zrobiła porządne usg piersi (takie z okresleniem skali BIRADS- to taka skala trochę jak cytologia w ginekologii) nie wiem tylko kogo Pani polecić w Radomiu, jeśli miałaby Pani możliwość, to w Warszawie dobry jest np.prof.Jakubowski (robi usg i kłuje), dr Elwertowski (robi usg, nie wiem czy też kłuje), dr Gorczyca-Wiśniewska (robi usg, nie wiem czy kłuje), dr Kubicki (patomorfolog czyli kłuje)- pewnie można znaleźć na nich namiary w internecie. gdyby to o mnie chodziło, to bym powtórzyła biopsję