Guzek miękkotkankowy po usunięciu narządu rodnego

witam jestem po usunieciu narzadu rodnego i sieci badanie z tk:na zarysie przepony po stronie prawej widoczny jest guzek miękkotkankowy o sr. 1,2cm mogacy odpowiadac zmianie meta do torebki watrąby- co one oznacza prosze o odpowiedz

Witam! Zmiany o charakterze meta to najogólniej rzecz ujmując ogniska przerzutowe nowotworu. Radiolog nie opisuje jednak zmiany w wątrobie w sposób jednoznaczny. Wynik należy skonsultować więc z lekarzem prowadzącym, który zlecił wykonanie tomografii.