Guzek w 3. segmencie płuca o densyjności 35 HU
Witam proszę o interpretacje wyniku tk. kobieta lat 30 guzek w 3 segmencie płuca o densyjności - 35 HU dziękuje

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany w obrębie płuca. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.