Guzki tarczycy a bóle głowy, zaburzenia widzenia, duszności i powiększone węzły chłonne

Witam mam guzki tarczycy łagodne po wykonaniu biopsji cienkoigłowej.Okropne bóle głowy,zaburzenia widzenia,ciągle mi w gardle coś przeszkadza mam też powiększone węzły chłonne,duszności,skoki ciśnienia i złe samopoczucie.Co to może być

witam, z pewnością bez dokładnego badania lekarskiego się nie obejdzie, z punktu widzenia endokrynologa zrobiłabym TSH i prolaktynę, ale to nie wyjaśni węzłów duszności... jeśli nie robiła Pani jeszcze żadnych badań, to warto też zbadać morfologię, cukier, elektrolity.. trudno coś więcej doradzić "na oko". pozdr