Hashimoto a bóle brzucha, biegunka i wymioty

Moja corka ma Hashimoto ,jest leczona od 3 lat ,bardzo czesto ma bole brzucha , biegunke i wymioty.Trwa to kilka godzin ,przychodzi raptownie i tak samo sie konczy.Jest do teko bardzo blada i ma podpuchniete i sine oczy.Ma rowniez niedowage,jest bardzo szczupla i wysoka.Apetyt ma dobry,zjada posilki normalnie.Co to moze byc?

Witam.
Bardzo często osoby z Hashimoto na początku nie mają żadnych objawów. Jednak w miarę upływu czasu może rozwinąć się niedoczynność tarczycy. Objawy to zmęczenie, senność, niska temp.ciała, sucha skóra ( okolice łokcia szczególnie), wypadanie włosów, zaparcia, niedrożność jelit, wodobrzusze, depresja, rozdrażnienie. Każdy przypadek tej choroby jest indywidualny, każdy odczuwa ją inaczej również dieta dla każdego prawie jest inna. Jedni muszą ograniczyć tłuszcze inni warzywa kapustne, a jeszcze inni produkty na bazie mleka krowiego.
Może objawy jakie Pani opisała są przyczyną całkiem niezwiązane z Hashimoto. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym córkę. Obecnie niech córka jada 5- 6 razy dziennie i pije wodę 1,5 do 2l dziennie.
Pozdrawiam
Julita Krawczyk