Hydroksyzyna bez recepty dla 2-letniego dziecka

Czy sama mogę kupić w aptece mojej niespełna 2 letniej córce hydroksyzynę? bez konsultacji z lekarzem ,dodam, jej zachowanie z dnia na dzień jest nie do wytrzymania, jakby miała nerwicę,coś strasznego.

Witam,

podawanie leków dziecku bez konsultacji z lekarzem może być niebezpieczne. Szczerze odradzam. Zastanawiam się, czy myślała może Pani nad możliwością konsultacji z psychologiem dziecięcym lub skorzystania z psychoterapii rodzinnej. Być może pomoc niefarmakologiczna będzie równie skuteczna.

Pozdrawiam
Ewa Czernik