Hypoechoic node BI-RADS 3

Witam! Mam 22 lata, obecnie przebywam w Chinach gdzie dostęp do opieki medycznej jest dość ograniczony oraz drogi. W grudniu wyczułam w piersi guzek, udałam się do lekarza i zostało wykonane USG. Wynikiem badania był następujący: Hypoechoic node BI-RADS 3. Powrót do kraju planowany jest na lipiec. Czy zmiana ta może 'poczekac' do tego czasu czy też konieczna jest natychmiastowa interwencja?

Bez zbadania pacjentki nie jestem w stanie odpowiedzieć! Nie jestem też w stanie ocenić badania usg! Proszę zadać to pytanie specjalistom w Chinach!!! Decyzja należy do Pani!!! zż