Interpretacja wyników gazometrii u 35-latka
Prosze o interpretacjie gazometrii ,pH 7,434 ,pCO2 33,0 pO263,3 ,HCO3 21,6 ,niedobór zasad -1.7 O saturacji 93.1 procent ,ct CO2 23 krwi tetniczej

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik jest prawidłowy jedynie saturacja jest zbyt niska. Warto byłoby zmierzyć kontrolnie saturację pulsoksymetrem.
Pozdrawiam.