Interpretacja wyniku z rezonansu magnetycznego
Witam odebrałam wynik z rezonansu magnetycznego bardzo prosiłabym o interpretacje wyników tego badania : -bulging krążka międzykręgowego L4-L5 powodujący modelowanie worka oponowego, - protruzja krążka międzykręgowego L5-S1 pośrodkową -brak cech istotnej kompresji struktur nerwowych w obrębie kręgosłupa L-S

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Oznacza on zmiany wypuklinowe i przepuklinowe, które nie powinny dawać istotnych objawów klinicznych ani dolegliwości bólowych. Najprawdopodobniej wystarczy rehabilitacja.