Ja interpretować USG jamy brzusznej?
Bardzo prosze o interpretacje usg jamy brzusznej.Watroba powiekszona w lpp a-p do 167cm hiperechogeniczna o cechach niejednorodnego stłuszczenia bez ewidentnych cech zmian ogniskowych.pole trzustki przesloniete odbiciami. z petli jelitowych.sledziona usg w normie Pecherzyk zolciowy bezkamiczny.Gruczol krokowy o wym 33×42.

MĘŻCZYZNA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opis badania wskazuje na możliwą chorobę wątroby, która wymaga dalszej diagnostyki. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie, który ustali odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam!