Ja interpretować USG jamy brzusznej?

Bardzo prosze o interpretacje usg jamy brzusznej.Watroba powiekszona w lpp a-p do 167cm hiperechogeniczna o cechach niejednorodnego stłuszczenia bez ewidentnych cech zmian ogniskowych.pole trzustki przesloniete odbiciami. z petli jelitowych.sledziona usg w normie Pecherzyk zolciowy bezkamiczny.Gruczol krokowy o wym 33×42.

Lek. Michał Lenard

Opis badania wskazuje na możliwą chorobę wątroby, która wymaga dalszej diagnostyki. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie, który ustali odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam!