Jak ćwiczyć, aby mieć płaski brzuch, szczupłe nogi i jędrne pośladki?

chce schudnac, chcialabym miec plaski brzuch, szczuple nogi, brak boczkow, uniesiona, jedrna i odstajaca pupe i lekkie zarazy miesni na brzuchu. Czy najpierw powinnam spalic tluszcz robiac cardio a potem dopiero rzezbic czy robic cardio na zmiane z cwiczeniami na rzezbe brzucha i pupy?

Najlepsze efekty uzyskuje się łącząc trening siłowy z treningiem cardio, gdyż wzmagają one nawzajem swoje działanie. Powinna Pani zwrócić uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, gdyż w innym wypadku będą one raczej nieefektywne. Sugerowałabym trening wprowadzający u trenera personalnego, który pomoże dobrać najlepszy dla Pani zestaw ćwiczeń. Życzę powodzenia w dążeniu do wyznaczonego celu.

Najlepszym rodzajem treningu spalającego tkankę tłuszczową jest trening interwałowy. Jeżeli chodzi o ćwiczenia na pośladki - zdecydowanie najlepsze efekty przyniosą ćwiczenia siłowe (ale też np. przysiady, przysiady z obciążeniem).
Ważne jest odpowiednie skomponowanie treningu: na początku rozgrzewka, ćwiczenia cardio lub interwałowe, następnie siłowe (proszę się ich nie bać, odpowiednio dobrane są doskonałe w kształtowaniu sylwetki), zawsze na samym końcu treningu ćwiczymy mięśnie brzucha. Tak skomponowany trening będzie przynosił najlepsze efekty.m