Ujędrnienie ciała i zachowanie rozmiarów pupy

Witam, jestem z mojej figury zadowolona, ale chce bardziej ujędrnić moje ciało. Problem w tym, że jestem bardzo zadowolona z rozmiarów mojej pupy i boję się, że przez ćwieczenia zmniejszy się ona.
ponad rok temu

Jeśli będziesz ćwiczyć (a jak, podpowiedź poniżej) z pewnością pupa zmieni się trochę - pośladki się podniosą i wypełnią. Ale niekoniecznie zmniejszy się, raczej będzie kształtniejsza i jędrniejsza.
W większości przypadków nad kształtem pupy można doskonale panować, dobierając rodzaj ćwiczeń do pożądanego efektu, w czym pomoże Ci dobry instruktor fitness.
Wraz z grupą przyjaciół i klientów Instytutu Zdrowego Odżywiania od 2 miesięcy trenujemy pod okiem doskonałego instruktora p. Andrzeja z Fitness Klubu Max w Białymstoku i efekty całej naszej grupy są zdumiewające!
Kilka podpowiedzi naszego trenera na ujędrnienie ciała: polecany jest siłowy trening ogólny w połączeniu z treningiem aerobowym.
Cykl 4 x ćwiczenia w tygodniu (5 min. rozgrzewka, 30 minut ćwiczenia siłowe, 20-30 minut ćwiczenia aerobowe) będzie wystarczający, abyś po 4-6 tygodniach zauważyła ZNACZĄCE ZMIANY - zwiększenie jędrności ramion (szczególnie w okolicy tricepsu), nóg, pośladków, brzucha!
Doskonałe efekty przynosi też codzienne szczotkowanie ciała przed kąpielą szczotką z naturalnego włosia i balsam ujędrniający po kąpieli.
Trzymam kciuki!