Jakie ćwiczenia ujędrniające stoswać po sporym spadku wagi?

W przeciągu ostatniego roku sporo schudłem. Jestem szczupły ale zostało jeszcze trochę tłuszczu i ogólnie skóra jest taka "sflaczała", "rozciągnięta". Jak powinienem ćwiczyć? Treningi aerobowe plus siłowe? Proszę o wyjaśnienie.

Witam,
tak jak Pani pisze najlepszym połączenie będą treningi aerobowe, które pomogą spalić resztę tkanki tłuszczowej i siłowe. Te drugie pomogę wzmocnić mięśnie i ujędrnić skórę. Najlepiej ćwiczyć 5 razy w tygodniu przez minimum 40 minut- godzinę. Na przykład 3 razy aerobowo, 2 razy siłowo. Jednak nie trzeba rozdzielać tych treningów. Ćwiczenia siłowe przez aerobami pomogę efektywniej spalać tkankę tłuszczową.
Skóra potrzebuje czasu, żeby poprawić swój wygląd dodatkowo można postawić na domowe masaże i kosmetyki odżywcze.
Powodzenia!

Witam,
warto zdrowo zbydować masę mięśniową czyli trening siłowy oraz poprawiać kondycję i wydolność organizmu czyli trening areobowy.Racjonalna dieta plus stosowanie balsamów ujedrniajacych, naprzemienie ciepło-chłodne natryski aby pobudzić krążenie, masaż twardszą gąbką.
Pozdrawiam