Jak interpretować wynik badania krwi u osoby czującej włos w gardle?

Ewelina lat 39 Wyniki krwi Ok; CRP i OB= morfologia krwi. Proszę o interpretacje usg tarczycy Tarczyca o powiększonym lewym płacie W dolnym biegunie lewego płata guzek niejednorodny lito torbielowaty 19x13 mm wykazuje przepływ w badaniu Czuje „ włos w gardle „ to stres ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Powiększony lewy płat tarczycy może uciskać na drogi oddechowe i wywoływać objawy podrażnienia. Uwidoczniony guzek powinien zostać poddany biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej, w celu oceny histopatologicznej i wykluczenia procesu nowotworowego. Polecam ponadto zrobić badania oceniające czynność hormonalną tarczycy: TSH, fT3, fT4. Pozdrawiam i życzę zdrowia.