Jak leczyć bóle lędźwiowo-krzyżowe?

cierpię na problemy neurologiczne , bóle lędziwiowo krzyżowo , byłem na zwolnieniu 1,5 miesiąca popracowałem 3 dni i znowu musiałem iść na zwolnienie , na krawędziach zmiany zwyrodnieniowe większe , uwypuklony po za zarys trzonów pierścień , obniżona przestrzeń międzykręgowa , to tylko część schorzeń , fizykoterpia prądy TNS , pola magnetyczne i działają zachowawczo ale nie usuwają przyczyny , jakie podjąć skuteczne leczenie , żeby mógł normalnie funcjonować

Lek. Michał Lenard

Na ten temat powinien wypowiedzieć się neurochirurg, który Pana zbada, oceni wyniki badań i być może zaproponuje leczenie przyczynowe w postaci np. operacji. Pozdrawiam!