Jak leczyć ciągły lęk i strach u 19-latki?

Jak pozbyć się ciągłego uczucia lęku i strachu? Boję się nawet jechać samochodem, myślę o tym, przez parę godzin czy nic mi się nie stanie. Ciągle analizuje wszystko to, co zaplanuje i denerwuje się, że muszę to zrobić i czy dobrze wykonam zadania. Nawet zwykła rozmowa przez telefon mnie stresuje. Proszę mi napisać, co zrobić, żeby normalnie funkcjonować bez nerwów.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Tak nie musi być!

Zaprezentowane przez Panią symptomy, utrudniające Pani
codzienne funkcjonowanie, są wskazaniem do osobistej konsultacji
specjalistycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu, bez skierowania (lub prywatnie) celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Wspieram Panią mentalnie, życząc Pani satysfakcjonującej codzienności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam,

Zachęcam do odbycia wizyty konsultacyjnej u psychiatry oraz w następnym kroku do podjęcia terapii - zgodnie z zaleceniami lekarskimi np. terapii behawioralno-poznawczej. To najskuteczniejsze połączenie w przypadku doświadczania tak silnych objawów lękowych.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Witam Panią
Opisane przez Panią objawy mogą sugerować zaburzenia
lękowe, które często przyczyniają się do odczuwania
różnych nieprzyjemnych objawów psychicznych i somatycznych.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Zaburzenia lękowe nie tylko dezorganizują życie, ale też przynoszą
poczucie niepewności i zagubienia, ograniczają niezależność,
hamują aktywność społeczną i utrudniają normalne
funkcjonowanie w społeczeństwie, zabierając tym samym
całą radość życia.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani złego samopoczucia
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych
oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu odzyska Pani spokój,
równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl