Jak leczyć jadłowstręt?

Witam mam 18 lat. Od jakiegoś czasu, w sumie odkąd wyprowadziłam się za granice nie potrafię normalnie funkcjonować. Tzn. Chce jeść ale nie potrafię ze względu na mój jadłowstręt, który wziął się z nie wiadomych przyczyn. Zawsze byłam szczupła, i troszke czasami nie jadek ale bez przesady żeby to było do takiego stopnia. Do tego coraz częściej nic mi się nie chce, spędzam czas w łóżku, dręczą mnie myśli o jedzeniu bo nie wiem dlaczego tak mam. Ogólnie nie jestem już tą samą dziewczyną co kiedyś. Wszystko do okoła mnie przytłacza a zwłaszcza mój stan. Czasami już mam siebie dość i po prostu siedzę i płacze z bezsilności. Ostatnio problem ustąpił. Znowu zaczęłam normalnie funkcjonować i jeść. Ale od dwóch dni odkąd dostałam miesiączkę znowu jest to samo. Znowu jadłowstęt i brak w ogóle jakich kolwiek chęci na co kolwiek, nie chce już tak dalej żyć. Nawet już nie wiem co jakiego specjalisty się udać aby mi pomógł bo nie wiem czy to przez jakowś problemy żołądka czy to psychika czy może całkiem coś innego. Bardzo prosze o wyrażenie swojej opinii na ten temat i o odpowiedzi do jakiego specjalisty mogłabym się udać. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Pani objawy wskazują raczej na podłoże psychiczne zaburzeń, dlatego sugeruję skierować się do psychiatry. Pozdrawiam!