Jak leczyć lęki przy borderline?

Witam. Mam 24 lata i od kilku miesięcy uczęszczam na terapię z powodu zaburzeń osobowości typu Borderline. Ostatnio zauważyłam że pojawiają się u mnie dziwne stany a mianowicie w nocy dopadaja mnie jakieś leki, przez chwilę nie wiem gdzie jestem albo nie wiem czy kiedykolwiek istniałam, jest przy tym przyspieszony oddech. Na sesjach kiedy poruszamy trudne tematy ja się poprostu wyłączam, czasem czuję się tak jak bym pierwszy raz widziała swoją terapeutke. Nie bardzo wiem co się dzieje. Ostatnio czuję że mój stan psychiczny się pogarsza, oczywiście nie chce by to było źle zrozumiane, moze to chwilowe i jest to spowodowane tym że grzebiemy z terapeutka głęboko. Mam dobry kontakt z terapeutka, ufam jej i uważam że jest w stanie mi pomóc. Dodam że nie biorę żadnych leków. Nie rozumiem co się ze mną dzieje, czy to jakieś kolejne zaburzenie, jakaś nerwica lekówa czy to objawy Borderline

Dzień Dobry Pani :)

Zachęcam Panią do podjęcia wątku niepokojących Panią symptomów z Terapeutką prowadzącą Panią.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605