Związek z osobą z borderline

Nie wiem jak długo ten związek przetrwa.Mam zdiagnozowane borderline ale nie jestem mocno zaburzona. Z reguły funkcjonuję dobrze.Ale zdarzają się jakieś kłótnie.Przez pewną sytuację straciłam do niego zaufanie i zastanawiam się czy coś czuje..czy to tylko strach przed opuszczeniem.Znowu się z nim poklocilam,nie mam ochoty kontaktować się.Czuje że jestem zimna.Omawiam to na bierząco na terapii ale teraz ma urlop więc ciężko.Jak się zachowac?To najgorsza kłótnia.Nie mogę zrozumiec swojego chlodu..

Jeżeli ma Pani zdiagnozowane zaburzenie borderline i jest Pani w terapii, powinna Pani uzbroić się w cierpliwość i doczekać końca urlopu swojego psychoterapeuty i tam kontunuować leczenie. Być może reaguje Pani właśnie w ten sposób na wyjazd swojego terapeuty?

Witam Panią
Mogłaby Pani korzystać z terapii indywidualnej na której mogłaby Pani zastanawiać się nad swoim zachowaniem, relacjami z ludźmi,emocjami. Proponuję długoterminową terapię analityczną
Anna Suligowska