Jak leczyć moje stany depresyjne?

Witam! Codziennie mam złe samopoczucie. Mam dziwne uczucie płaczu ale ja nic nie płaczę. Czy w głębi duszy może płacze? Mam depresję. Czy Bóg ukara mnie czy coś? Ja zawsze chodzę do kościoła i spowiedzi. Bardzo proszę o odpowiedź....

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Nie napisała Pani, od jak dawna zarejestrowała Pani u siebie opisane symptomy, które z Pani opisu wskazują na stan prodepresyjny/depresyjny.

Zwróciłam uwagę na Pani słowa:
"... zawsze chodzę do kościoła i spowiedzi... ." i tutaj pojawia się pytanie, czy aby nie za bardzo pochłania/angażuje to Pani myśli/działania?
W stanie depresyjnym istnieje element zaburzenia myślowego, co skutkuje wyciąganiem negatywnych/pesymistycznych wniosków na temat siebie, relacji z Innymi, środowiska oraz na temat swojej przyszłości,

Aby dotrzeć do źródła Pani obaw, nie pozostaje Pani nic innego, jak skontaktować się z Poradnią specjalistyczną (Poradnią Zdrowia Psychicznego), celem szczegółowej diagnostyki oraz komplementarnego leczenia (przede wszystkim podjęcia psychoterapii).
Profesjonalna pomoc jest dla Pani niezbędna, proszę po nią sięgnąć, by troskliwie zadbać o swój dobrostan.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605