Jak leczyć naprężanie mięśni?

Mam problemy z chodzeniem napreżają mi się mięśnia uda i łydki prawej nogi jak tylko próbuje chodzić , siedzę od roku tyłki w domu i nie wychodzę przeważnie leżę na łóżku , biorę rispolept6mg i kwetaplex xr 400mg. Kiedyś zdjagnozowali mi dysocjacyjne zaburzenie ruchu , całego mnie wygórowane i miałem wzmożonej napięcie mięśniowej , miałem elektrowstezasy w Pruszkowie na oddziale 2k, 7 zabiegów, nic nie pomogły , tyje bardzo ważę 103 kg, nie wiem gdzie to się leczy i co robić żeby z tego wyjść ,

Witam!
Z tego co Pan napisał wnioskuję, że przeszedł Pan poważną terapię w Szpitalu. Aktualnie przyjmuje Pan dwa neuroleptyki atypowe, w dawkach terapeutycznych, przy których jest skłonność do zwiększenia masy ciała. Co prawda i Risperidon i Kwetiapina są neuroleptykami atypowymi, jednak (szczególnie rispolept) mogą dawać mięśniowe, poneuroleptyczne, objawy uboczne. Jeżeli ma Pan nadmiernie napięte mięśnie, co uniemożliwia Panu chodzenie to musi Pan ze swoim lekarzem leczącym uzgodnić zmianę strategii leczenia. Lecząc nie możemy wpędzać człowieka w kalectwo.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.