Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy może być to objaw zespołu neuroleptycznego?

Witam Cierpię na zaburzenia lękowe od 11 dni biorę deprexolet w dawkach 10 mg rano 10 mg w południe oraz 30mg na noc oraz kwetiapine w dawkach 25 mg rano 25 mg w południe oraz 25 kg na noc. Od 3 dni mam boleści stawowo kostne dziś mierząc temperaturę pokazało mi 37,6 i teraz pytanie czy może to być objaw zespołu neuroleptycznego? Boję się że tak w skutkach ubocznych jest wspomniane ze może wystąpić..
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 2 miesiące temu

Rozpoznanie choroby afektywnej dwubiegunowej

Witam! O zespole poneuroleptycznym trudno mówić, gdyż przyjmuje Pan jedynie 75 mg neuroleptyku atypowego (Kwetiapina praktycznie nie daje objawów takiego zespołu), dawka Mianseryny także jest niska. Muszę jednak przyznać, że zastosowano dość specyficzną strategię leczenia. Osobiście skupiłbym się bardziej na psychoterapii. Pozdrawiam W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy