Jak leczyć nieustannie powiększającą się plamę w polu widzenia?

Witam. Mam 19 lat. Od kilku dni mam w polu widzenia plamę która stale się powiększa. Wygląda jak ta, która pojawia się po patrzeniu w źródło światła i odwróceniu wzroku. Jednak moja nie znika. Co więcej, widzę ją nawet pod zamkniętymi powiekami jako duża jasna plama. Zaczynam panikować. Byłam u trzech okulistów, miałam robiony komplet badań: USG oka, badanie dna oka, badanie nerwu wzrokowego, badanie pola widzenia i inne. Nic nie wykazały. Co mam dalej robić? Plama stale się powiększa.

Witam.jakie jest widzenie poza plamą? Jest to objaw związany z podrażnienie zakończeń nerwowych.na pewno coś się dzieje. Sprawdzić w kier. Chorób zakaźnych np tbc borelioza toxoplazamoza plus podstawowe badania z krwi żeby ukierunkować diagnostyke. Jasny mroczek jest zdecydowanie z mózgu i ucisku. Wyjątkowo niedokrwienie z powodu AION ale Pani za młoda. Zalecam neurookuliste lub neurologa i RMN mózgu pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Póki Pani widzi i nie wymiotuje rano nie ma powodów do paniki. Pozdrawiam