Jak leczyć pękanie naczynek na twarzy?

witam . mam popękane naczynka na twarzy . z tego co widać może być to trądzik rozowaty . problem polega na tym że strasznie poce się na twarzy a dokładnie w miejscu zacerwienien . dodam również że w ciepłe dni czerwień na twarzy się nasila . czy możliwe że poce się przez te popękane naczynka ? czy jak p9zbede się tego problemu za pomocą lasera to potliwosc minie?dziękuję

Dzień dobry, proszę zgłosić się na konsultacje dermatologiczną celem leczenia trądziku różowatego. W zależności od sposobu leczenia problem przetłuszczania skóry może się zmniejszyć.
Pozdrawiam