Jak leczyć przewlekłe zakażenie lamblią?

Jak wyleczyć przewlekłe zakażenie lambliami? W 3 kolejnych badaniach kału wychodzi :obecność cyst. Giardia sp. (lamblia) średnio-liczne.Są i utrzymują się uciążliwe objawy,wzdęcie,odbijanie,kłucie pod prawym żebrem i tłuszczowe biegunki

Lek. Michał Lenard

W leczeniu stosuje się leki przeciwpasożytnicze - metronidazol, lub tynidazol. Leki powinien przepisać lekarz po osobistym zbadaniu Pani i zinterpretowaniu wyników. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!