Jak leczyć ten niski puls i zmęczenie?

Witam. Otóż chodzi o mojego męża od dwóch dni ma niski puls44,a ciśnie 111na59. Pracuje jako kierowca ciężarówki. Przybył ostatnio i waży 107kg. Nie ma zwrotów i omdlen. Czuję się zmęczony. Czy musi zgłosić się do doktora czy wystarczy dieta i ćwiczenia. Łyka witaminy z Centrum. .

Witam,

zdecydowanie maż powinien zgłosić się do dietetyka aby zrzucić nieco kilogramów oraz wykonać odpowiednie badania miedzy innymi sprawdzić cukier. Samo łykanie witaminy nie wystarczy.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk