Jak pomóc koleżance zmienić nawyki żywieniowe?

Moja współlokatorka bardzo chciałaby schudnąć, jednak codziennie je chipsy i pije jedno piwo na noc. Później narzeka, że jest gruba nie ma jednak siły iść siłownie. Woli leżeć w łóżku i jeść chipsy. Jak jej pomóc?

Witam,

proszę namówić koleżankę na wizytę u dietetyka, który wykona pomiary składu ciała,przedstawi zalecenia żywieniowe i zmotywuje do pracy nad sobą.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk