Dieta redukcyjna a utrzymywanie wagi

Witam dostałam diete na redukcję od dietetyka u mnie to juz jest bardziej utrzymanie wagi, ale na początek dostałam taka diete bo musze ustabiliowac posiłki gdyz wczesniej jadłam za mało. Dostałam diete węglowodan złożony białko (5-6 posiłków) w tym każdy posiłek z wyjątkiem obiadu składa sie z pieczywa 60g 40g białka Ograniczenie do 200g owoców dziennie 2łyżeczki oliwy. Na obiad węglowodan w postaci makaronu, ziemniaków, ryżu plus białko. Czy aby na pewno nie przytyję po takiej diecie? :(

Witam Panią,

najlepiej sprawę omówić z dietetykiem. Być może jest Pani aktywną osobą (o tym Pani nie wspomina) i taka dieta jest odpowiednia. To dietetyk powinien wykonać pomiary składu ciała, ustalić Pani czynną i bierną przemianę materii, przeprowadzić z Panią wywiad żywieniowy i zdrowotny i na tej podstawie dobrać właściwy jadłospis.
Proszę obserwować swoje ciało i ustalać wszystko z dietetykiem prowadzącym.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk