Dieta dla 37-letniej kobiety

Mam 37 lat. 167 cm wzrostu i 73kg wagi. Po zimie chcę zgubić kilka zbędnych kilogramów. Na śniadanie ok. godziny 7 jem dwie kromki chleba razowego zazwyczaj z wędliną, ok. 10 piję kawę, zjadam jabłko. Obiad z dwóch dań jem ok. 13. Wracam z pracy ok. 16 jem jakiś jogurt,albo sałatkę warzywną, piję dużo-wody, herbaty, staram się codziennie ok.45 minut pojeździć na rowerku. Czuję, że wada minimalnie spadła, ale czuję od kilku dni bardzo wzdęty brzuch. Nie wiem dlaczego. Żle się z tym czuję.

Witam Panią,

Widzę że jest Pani z Warszawy więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną w celu ustalenie prawidłowego jadłospisu oraz zdiagnozowania przyczyn pojawiających się wzdęć. W czasie spotkania wykonuję pomiary:
masy ciała
tkanki tłuszczowej
nawodnienia organizmu
masy mięśniowej
masy kostnej
czynnej(AMR) i biernej(BMR) przemiany materii
określam rodzaj sylwetki (WHR)

Przeprowadzę również szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, tak aby dieta była jak najbardziej indywidualna.
Muszę się zorientować jaki jest Pani styl życia, stan zdrowia, ile ma Pani czasu na przygotowywanie posiłków, jakie są Pani preferencje smakowe itp.
Na podstawie wyników z pomiarów i informacji uzyskanych z wywiadu układam dietę.

Dodatkowo otrzymuje Pani podstawowe zalecenia żywieniowe, listę zakazanych i dozwolonych produktów w czasie diety, ciekawe przepisy, moje artykuły i inne cenne wskazówki.
Częstotliwość spotkań kontrolnych ustala Pani sama, ja niczego nie narzucam
Serdecznie zapraszam! Naprawdę warto zająć się sprawą kompleksowo i profesjonalnie.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę o odpowiedź zwrotną w celu ustalenia szczegółów.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl lub 506225670

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk