Jak leczyć ten ougólniony lęk?

Dzień dobry. Cierpię na lęk uogólniony. Lekarz zalecił mi leczenie pregabaliną. Bardzo dobrze na mnie działa. Oprócz drobnych zaburzen widzenia, jest wszystko dobrze. Nie denerwuje się tak. Mam pytanie: Jak długo powinno i może trwać leczenie preparatem Egzysta? Dziękuję i pozdrawiam!

Witam! Jakichś szczególnych ograniczeń czasowych nie ma. Nota bene Egzysta jest jednym z najlepszych preparatów Pregabaliny. Powodzenia W. Łuczkowski.