Jak leczyć zaburzenia koncentracji uwagi?

Witam,od dwóch lat mam coraz większy problem ze skupieniem uwagi na czymkolwiek,kazda nauka idzie mi opornie,do tego od roku doszedł straszny niepokoj,nie jestem w stanie usiedzieć spokojnie w miejscu,najlepiej się czuję gdy jestem w ruchu,dosżlo do tego,że czasem caly dzień doslownie jestem w ruchu,nie ma opcji bym usiedziała w miejscu,odpoczeła,Dodam,że choruję na nerwice być powodem?Wszystkie choroby wykluczono neurologiczne,ADHD nigdy nie miałam...Kiedyś bez problemu radziłam sobie z nauka i w ogóle...Co może byc powodem zmian?Jak to leczyć?Chodzę na terapię juz 3 lata...

Witam. Zastanawia mnie w jakim nurcie Pani się leczy? Polecam psychoterapię psychodynamiczną, którą może prowadzic osoba z odpowiednimi uprawnieniami. Możliwe, że potrzebne będzie zastosowanie farmakoterapii, więc potrzebna będzie wizyta u psychiatry
Pozdrawiam