Jak leczyć zaburzenia pamięci u 20-latki?

Od jakiegoś czasu mam problemy z pamięcią. Mam 20 lat i trwa to od jakiegoś miesiąca. Ujawnia się to tym, że np. zobaczę coś na facebooku i chcę to sprawdzić. Otwieram nową kartę i nie iem co wpisać. Kompletnie nie pamiętam co chciałam zrobić. Tak samo w rozmowie. W trakcie chcę coś opowiedzieć. Gdy następuje cisza już nie pamiętam. Zdarza sie to bardzo często. Dziwi mnie to bardzo i nie wiem o co chodzi. Zaczyna się to robić uciążliwe.

Może wskazana byłaby konsultacj z neurologiem, ponadto komplet podstawowych badań laboratoryjnych (morfologia, elektrolity, TSH, glukoza). Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielenia odpowiedzi ze strony portalu.