Jak leczyć zaskórniki?

Mam problem z dużą ilością zaskórników i czerwonymi krostkami w okolicy nosa na policzkach, które raz bledną, raz czerwienieją. Przebyłam już półroczna kurację Tetraysalem, jednak po około 2 miesiącach od odstawienia problem powrócił i obecnie ze łzami w oczach patrzę codziennie w lustro... przez cały ten okres przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, wcześniej Orlifique a teraz Leverette i przyznam, ze to w nich zaczynam doszukiwać się źródła problemu. Dodam, ze wszelakie zalecenia dietowe nie maja absolutnie żadnego wpływu na moi wygląd. Wyjątkiem jest alkohol i pikantne potrawy, których po prostu unikam od zawsze. Proszę o rady

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie