Jak mam leczyć moje problemy gastryczne?

Witam, Chciałabym się zapytać w jakim kierunku badania mogę jeszcze zrobić. Od ok. 2 miesięcy z przerwami odczuwam problemy gastryczne. Zaczęło się od tego zielonkawo-wodnistej biegunki która wystąpiła jednorazowo. Przez następny tydzień odczuwałam: osłabienie i trzęsienie się przed załatwianiem (raz) które po wypróżnianiu mijały, stolce brązowo-żółte z śluzem. Zastosowała wtedy: probiotyk i Nifuroksazyd. Objawy się uspokoiły. 2 tygodnie później uczucie zimna i lekkich dreszczy przed i po wypróżnieniu, papkowate żółto-brązowe stolce z śluzem, pieczenie odbytu po wypróżnieniu, burczenie w brzuchu, mdłości i jadło wstręt, częste gazy. Lekarz przepisał: Xifaxan brałam przez 6 dni, lecz nie widziałam poprawy, następny lekarz: 3 dni Nifuroksazyd w syropie i lek duspatalin po nim. Miałam wrażenie że pomogło i przez tydzień objawy zniknęły. Potem powtórka tego samego bez mdłości i jad) o wstrętu. Badania które wykonałam podczas trwania tych objawów, które i nic nie wykazały niepokojącego: badanie ogólne kału i moczu, badanie na pasożyty, badanie na rotawirusy, bakteria Clostridium difficile, Adenowirusy. Moje pytanie brzmi co mam dalej robić? Jakie badania? Brałam vivomix i chyba pomogło ponieważ stolce i inne objawy zniknęły na 10 dni,(przez 10 dni z kolei miałam wrażenie że stolce są zbyt twarde) lecz teraz znowu to wraca mam: odbijanie, Gazy, śluz, brązowe stolce z śluzem,które się "błyszczą", załatwiam się 1-3 razy dziennie, w porach wieczornych czuje bulgotanie/burczenie w brzuchu, swędzenie odbytu po wypróżnieniu. Gastrolog stwierdził że "nic mi nie dolega" A ja już nie wiem co robić. Nie odczuwałam żadnych bólów brzucha. Jakie badania mogę wykonać? Jakie posiewy, badania kału? Dodam że często dostawałam refleksu w sytuacjach stresowych jednak nie wydaje mi się, aby stres powodował teraźniejsze objawy. Czy to może być coś poważnego?

Witam

Wydaje mi sie,że początkowe objawy były spowodowane infekcją przewodu pokarmowego.Obecnie natomiast wyglądają na jelito drażliwe,które czasami rozwija się po jakims stanie chorobowym jelit.

Można ewentualnie zrobic kalprotektynę w stolcu,żeby upewnić się,że nie ma jakiejś nieswoistej,zapalnej choroby jelit,ale raczej poprzestać na lekach typu Duspatalin,Debridat.