Jak mogę wyleczyć derealizację?

Witam, mam 18 lat i niedlugo bede robic prawo jazdy. Od 2017 lub 2016 roku mam derealizacje. Nie znałam przyczyn tego i nic innego mi wtedy nie bylo. Nie chorowałam na nic. W 2020 roku w kwietniu - stwierdzono u mnie zaburzenia lękowe (nocne) i ataki paniki. Chodze na terapie od ponad roku i pomogla. Przestalam na nia chodzic okolo miesiac temu. Lęki powróciły a derealizacje mam co jakis czas. Zazwyczaj w okresie wiosennym ale zdarzają sie tez sytuacje w innych porach roku. Jest to bardzo silne odrealnienie, przez ktore kompletnie nie czuje, ze wszystko w okol mnie jest prawidłowe i ze to nie jest symulacja. Moje pytanie brzmi jak to wyleczyć i czy bede mogla prowadzic auto? Co zrobic w sytuacji gdzie w aucie na drodze dostane ataku derealizacji i nie bede wiedziala czy jestem tam naprawde? Czy jakbym poszla do psychiatry zamiat na terapie to by mi pomogl?

W sumie pomysł skontaktowania się z psychiatrą uważam za wskazany.

Pozdrawiam