Jak mogłabym schudnać?

Mam 14 lat, 164 cm wzrostu i 59 kg wagi. Ogólnie staram się zdrowo odżywiać jednak czasami sięgam po różne batoniki itp. Bardzo chciałabym schudnąć z nóg, bioder i pośladków ponieważ resztę ciała mam w miarę dobrą. Czy pomożecie mi ustalić dietę, która pomogłaby mi schudnąć z tych partii ciała?
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Może to niekorzystnie wpłynąć na Twój rozwój a także spowolnić tempo Twojego metabolizmu. Żadna dieta nie przyniesie efektów tylko na określoną partię ciała. Pomogą Ci w tym jednak ćwiczenia fizyczne, których przykłady znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam.