Jak schudnąć 3-4 kg w ciągu miesiąca?

Witam! Mam 14 lat i ważę 52kg, a mam 153 chcę schudnąć, ponieważ mam obóz w lipcu na początku. Bardzo bym chciała schudnąć 3-4kg. Pomocy!

Witam!
Mam 14 lat i ważę 52kg, a mam 153 chcę schudnąć, ponieważ mam obóz w lipcu na początku. Bardzo bym chciała schudnąć 3-4kg.

Pomocy!

Witam,

Twoja masa ciała według siatek centylowych dla BMI jest prawidłowa, dlatego nie powinnaś się odchudzać. Może to niekorzystnie wpłynąć na Twój rozwój a także spowolnić tempo Twojego metabolizmu.

Jeśli chcesz wysmuklić swoje ciała w żadnym wypadku nie stosuj diet. Możesz natomiast zacząć regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne. Placem te ze strony www.abccwiczenia.pl Dodatkowo wykonuj ćwiczenia angażujące wszystkie partie ciała takie jak jazda na rowerze, rolkach, bieganie czy pływanie.

Pozdrawiam.