W jaki sposób wysmuklić uda i łydki?

Witam! Mam 13 lat, 151 cm wzrostu i ważę jakieś 43 kg.Według mnie jestem strasznie gruba i bardzo chciałabym schudnąć, tak gdzieś do 38! Mam grube nogi i pupę. Strasznie dużo ćwiczę! Codziennie! Jem dietetycznie i dalej jestem gruba. Co mam robić, żeby schudnąć? Muszę, bo uważam się za grubą! Pomocy

Witam,

Twoja masa ciała według siatek centylowych dla BMI jest prawidłowa, dlatego nie powinnaś się odchudzać. Może to niekorzystnie wpłynąć na Twój rozwój, a także spowolnić tempo Twojego metabolizmu.

Jeśli chcesz wysmuklić swoje ciało, w żadnym wypadku nie stosuj diet. Możesz natomiast zacząć regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne. Polecam te ze strony www.abccwiczenia.pl. Dodatkowo wykonuj ćwiczenia angażujące wszystkie partie ciała takie jak jazda na rowerze, rolkach, bieganie czy pływanie.

Pozdrawiam.