Jak najszybciej dojść do siebie po alkoholu?

Witam Wczoraj wypilam troche za duzo alkoholu , dzis wymiotowalam przez wiekszosc dnia. Jaka diete powinnam zastosowac w tym momencie zeby szybciej dojsc do siebie i co jesc przez najblizsze dni?

Witam

Za duża ilość alkoholu wypłukuje dużo witamin i skł. mineralnych oraz odwadnia. Następnego dnia wskazane zafundować sobie koktajl odżywczy witaminowy na kefirze z kiwi pomarańczą i bananem, na obiad zjeść zdrowy rosołek i chudy kawałek mięsa- nie smażony aby nie obciążać wątroby oraz pić duże ilości wody najlepiej z cytryną.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu