Jak naprawić nasze relacje w związku?

Witam. Mieszkam z moim chlopakiem od 2 lat mamy 6 miesieczne dziecko. Kiedy zaszlam w ciaze i troche przed ciaza chlopak oddalal sie odemnie nie wiem dlaczego. Teraz nie ma miedzy nami kompletnie nic. Kiedy jestem smutna nie wspiera mnie a kiedy placze nawet nie przytuli i nie zapyta o co chodzi. Jedyne o czym rozmawiamy to dwa razy dziennie o dziecku. Kiedy przychodzi do domu pyta tylko czy wszystko dobrze. Czasami chce go przytulic to zawsze wymysla wymowke i ucieka. Nawet ze soba nie sypiamy ostatnio miesiac temu, parter nie stara sie ani troche mnie zadowolic. Jestem zrozpaczona i czuje sie bardzo samotna w tym zwiazku. Nie chce odchodzic bo go kocham i mamy dziecko ktorym sie bardzo dobrze zajmuje jednak czuje sie jak bym byla niewidzialna dla niego. Z calego serca prosze o pomoc. Nigdy nie bylo mi tak smutno

Witam Panią
Proponuje z tym problemem zgłosić się do psychoterapeuty, który w rozmowie będzie mógł więcej dowiedzieć się o Pani problemie. Proponowałabym jednak bardziej włączać partnera do opieki nad dzieckiem. Młodzi mężczyźni często boją się małych dzieci zupełnie niepotrzebnie, ponieważ dzieciątko jest maleńkie, więc trudno wziąć go na ręce, przytulić, pocałować. Ale kiedy przełamie się barierę lęków dorosłych to wtedy taki tata jest całkowicie oddany maleństwu. Pozdrawiam serdecznie.