Relacja z partnerem i szanse na uratowanie związku

Witam. Jestem z chlopakiem od roku, w walentynki powiedzial mi ze dziwnie sie przy mnie czuje że nie wie czy mnie kocha, ze czuje obojetnosc. Co mam robic? dzisiaj sie z nim widzialam i sie przytulil i pocałował i powiedział że jest fajniej, nie czuję tego ścisku w żołądku. Jak Pani myśli jakie są szanse uratowania naszego związku? Mam być oschła? niedostępna? Proszę o radę, bo płaczę i jestem załamana. Mamy po 18 lat a ja za nim świata nie widzę. :)

Witam, myślę, iż powinniście na spokojnie porozmawiać co się zmieniło, powinna Pani zachowywać się autentycznie, tak jak Pani czuje, jednak nie dopytywać go nadmiernie o jego uczucia, dać jemu i sobie czas na zobaczenie jak ta relacja dalej się potoczy, często na początku związku ludzie są sobą mocno zauroczeni( tzw motyle w brzuchu) z czasem bardziej się do siebie przyzwyczajają co czasem można odbierać jako wygaśnięcie uczucia, być może partner tak właśnie to odbiera. Często oczekuje się, że ciągle będzie tak jak na początku znajomości. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza