Jak przełamać nieśmiałość w relacji z chłopkiem?

Dzień dobry. Poznałam trzy miesiące temu chłopaka i zakochałam się wierze, że to jest ten jedyny. Ale boję się do niego napisać. Juz z nim rozmawiałam nawet dziś byłam u niego w pracy. Nie mogę o nim przestać myśleć ani spać co mam zrobić. Prosze o rade nie odrzucajcie mojego pytania nikomu nie ma się zwierzyć

Szanowna Pani,

Zauroczenie wiąże się z przeżywaniem intensywnych uczuć i fantazji, ale warto zadać sobie pytanie czy ten mężczyzna również jest Panią zainteresowany. Budowanie trwałych i autentycznych relacji wymaga czasu, zatem życzę Pani cierpliwości. Proszę nie zapominać o dbaniu o siebie.

Dużo dobrego.